Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 The Seriales

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Wit2233
Admin
Admin
Wit2233


Poeet p?íspivku : 130
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

The Seriales Empty
PříspěvekPředmět: The Seriales   The Seriales Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 5:58 pm

Sledujete neakei guud serial ?
Návrat nahoru Goto down
Wit2233
Admin
Admin
Wit2233


Poeet p?íspivku : 130
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

The Seriales Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Seriales   The Seriales Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 6:00 pm

jako ja ted cumim na LOST 4 serii co prave pred tejdnem zacala na AXN a jako je to vostryyyy
Návrat nahoru Goto down
GaučíneQ
Forum Master
Forum Master
GaučíneQ


Poeet p?íspivku : 157
Registration date : 10. 04. 08

The Seriales Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Seriales   The Seriales Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 6:50 pm

To mě Lost nikdy nějak nebawili Very Happy Ae inak se někdy kouknu na Oškliwku Katku Very Happy někdy je to docela prdel lol! Jinak asi na nic, pože furt zewlim lol! geek
Návrat nahoru Goto down
Sibelik
Master
Master
Sibelik


Poeet p?íspivku : 183
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

The Seriales Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Seriales   The Seriales Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:10 pm

Já ordinaci, Ulici, atd pak taký ty kriminálky, hauze , a tak Smile určo bych na něco zapoměla
Návrat nahoru Goto down
GaučíneQ
Forum Master
Forum Master
GaučíneQ


Poeet p?íspivku : 157
Registration date : 10. 04. 08

The Seriales Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Seriales   The Seriales Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:18 pm

To jo, prostě to, co w Tv chytnu když mám čas Wink
Návrat nahoru Goto down
Wit2233
Admin
Admin
Wit2233


Poeet p?íspivku : 130
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

The Seriales Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Seriales   The Seriales Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:39 pm

cece to jsem z vas asi nejaktinejs hledne serialou... takze cucim na LOST , Kriminalku miamy(new york), Dr.House, Prison Break (pro nooby Utek z vezeni Very Happy:D) vecernicek,zpravicky Very Happy:Dno a este vejkend ale ten se mäsi nepocita
Návrat nahoru Goto down
GaučíneQ
Forum Master
Forum Master
GaučíneQ


Poeet p?íspivku : 157
Registration date : 10. 04. 08

The Seriales Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Seriales   The Seriales Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 5:43 pm

heh heh heh... Víťa je aktoš aktiwní Very Happy:D Co naděláme.. Já seriály moc nestíhám, ale stejně je nej Wecerníček Laughing Embarassed .. Né dělám si srandu Very Happy nejwíc kukám na tu Katku, a pak asi ulici.. Mno nwm no Very Happy:D Basketball
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





The Seriales Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Seriales   The Seriales Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
The Seriales
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Films and seriales :D-
Přejdi na: